Правила проведення рекламної Акції "Чемпіонат з шопінгу"

06.07.2021

Правила проведення рекламної Акції "Чемпіонат з шопінгу"

з «01» ЛИПНЯ ДО «28» СЕРПНЯ 2021 РОКУ В ТРЦ «KOMOD»

1. ОСНОВНІ ПОЛОЖЕННЯ

1.1. Ці Правила складені на виконання Договору про спільне проведення Рекламної Акції «Чемпіонат з шопінгу» (далі – Акція) між ТОВ «Комод на Лівобережній» (далі – Організатор 1) та ФОП Мельник Андрій Вікторович (далі – Організатор 2), спільно – Організатори.

Головні Партнери Акції: магазин «Polo Garage» та магазин «Yves Rocher».

Партнери Акції: інші магазини ТРЦ «KOMOD».

1.2. Акція є рекламною і проводиться з метою просування ТРЦ «KOMOD» та привернення уваги потенційних покупців до магазинів, представлених у ТРЦ «KOMOD».

1.3. Організаторами Рекламної Акції «Чемпіонат з шопінгу» є ТОВ «Комод на Лівобережній», адреса: 02002, місто Київ, вулиця Митрополита Андрея Шептицького, будинок 4-А – Організатор 1 та ФОП Мельник А. В. – Організатор 2.

1.4. Територія проведення Рекламної Акції: м. Київ, вулиця Митрополита Андрея Шептицького, будинок 4-А, ТРЦ «KOMOD».

1.5. Період проведення Рекламної Акції: з «01» липня 2021 року до «28» серпня 2021 року (включно) до 18 год. 00 хв.

Дата проведення загального (реєстраційного) етапу  Акції «Чемпіонат з шопінгу»: «01» липня 2021 року – «23» серпня 2021 року. 

Дата проведення відбору учасників Фіналу Акції «Чемпіонат з шопінгу»: «23» серпня 2021 року о 16 год. 00 хв.

Дата проведення Фіналу Акції  на території ТРЦ «KOMOD»: «28» серпня 2021 року о 13 год.00 год.

Місце проведення відбору учасників Фіналу Акції: «Пряма трансляція» онлайн з ТРЦ «KOMOD» у соціальній мережі Instagram: https://www.instagram.com/komod_mall/.

Місце проведення Фіналу Акції на території ТРЦ: перший поверх ТРЦ «KOMOD».

1.6. Рекламна Акція проводиться в порядку та на умовах, визначених цими Правилами.

1.7. Ця Рекламна Акція проводиться на безоплатній основі. Організатор 1 витрачає на проведення Акції винятково власний прибуток (дохід). Ця Рекламна Акція не є лотереєю.

1.8. Ці Правила про умови проведення Акції розміщені на офіційному сайті ТРЦ «KOMOD» www.komod.in.ua.

1.9. Організатор 1 Акції з метою власної популяризації надає можливість Організатору 2 та Партнерам провести Рекламну Акцію серед відвідувачів ТРЦ «KOMOD» на умовах, визначених цими Правилами.

2. УМОВИ РЕКЛАМНОЇ АКЦІЇ «Чемпіонат з шопінгу»

2.1. Для участі в акції слід здійснити покупку в період з «01» липня 2021 року до «23» серпня 2021 року (не пізніше 16 год. 00 хв.) у магазинах ТРЦ «KOMOD» на суму від 500 грн (п’ятсот грн 00 коп.) одним чеком та зареєструвати чек (-и) в період з «01» липня 2021 року до «23» серпня 2021 року до 16 год. 00 хв. На один чек можна зареєструвати лише одну анкету.

2.2. Фіналісти Акції «Чемпіонат з шопінгу» в ТРЦ «KOMOD» будуть визначені під час «Прямої трансляції» «23» серпня 2021 року о 16 год. 00 хв. за допомогою системи з генерування випадкових чисел https://www.random.org. Відбір Фіналістів буде проходити на офіційній сторінці ТРЦ «KOMOD» у соціальній мережі Instagram: https://www.instagram.com/komod_mall/.

2.3. У межах Акції «Чемпіонат з шопінгу» серед 6 (шести) Фіналістів Акції компетентне журі визначить одного переможця Акції. Переможець Акції має право придбати за одну гривню один Сертифікат на шопінг на суму 10 000,00 грн (десять тисяч гривень 00 коп.) від магазину «Polo Garage», Фіналісти Акції – придбати на таких самих умовах подарунки від магазину «Yves Rocher» та інших Партнерів Акції.

Під Сертифікатом на шопінг вважається можливість придбати товар в магазині «Polo Garage» в ТРЦ «KOMOD» на суму, зазначену в сертифікаті.

Якщо вартість товару, що купується, менша за суму, зазначеної в Сертифікаті, різниця грошима не повертається.

Якщо вартість товару, що купується, більша за суму, зазначену в Сертифікаті, то Фіналіст Акції доплачує різницю особисто.

2.4. Дія Сертифіката поширюється винятково на покупки в магазині «Polo Garage» в ТРЦ «KOMOD». Сума, зазначена в Сертифікаті, не може бути видана в грошовому еквіваленті.

2.5. Знижки за дисконтними картками, поточні акції і знижки магазину (акційний товар), а також знижки, надані магазином-Головним Партнером, не поширюються при придбанні товарів за сертифікатом.

2.6. Сертифікат діє винятково в магазині «Polo Garage» в ТРЦ «KOMOD» з «28» серпня 2021 року до «01» лютого 2022 року (включно).

2.7. Товари, придбані за Сертифікатом, обміну та поверненню не підлягають. Гроші за придбаний товар не видаються. Гарантійні та сервісні зобов'язання за придбаний товар несе магазин, в якому придбано товар.

2.8. Фіналісти Акції зобов’язані пред’явити Організатору 1 не пізніше 15 год. 00 хв. «26» серпня 2021 року за адресою м. Київ, вулиця Митрополита Андрея Шептицького, будинок 4-А, ТРЦ «KOMOD» такі документи:

-  чек, що підтверджує участь в Акції, зареєстрований на сайті ТРЦ «KOMOD» (https://komod.in.ua/) відповідно до умов цієї Акції;

- оригінал документа, що посвідчує особу Учасника Акції, а саме паспорт, посвідчення водія, закордонний паспорт, військовий квиток (один із згаданих документів).

Відмова від надання зазначених вище документів або надання їх пізніше 15 год. 00 хв. «26» серпня 2021 року позбавляє Учасника Акції права на участь у Фіналі Акції «Чемпіонат з шопінгу» та отримання Сертифіката чи подарунків від Головного та інших Партнерів Акції.

2.9. У межах проведення Акції один Учасник має право отримати не більше одного Сертифіката від Головного Партнера чи подарунка від Партнерів Акції «Чемпіонат з шопінгу».

2.10. Сертифікат, не використаний до «01» лютого 2022 року (включно), стає недійсним.

3. ПОРЯДОК УЧАСТІ В РЕКЛАМНІЙ АКЦІЇ «Чемпіонат з шопінгу»

3.1. Учасником Акції може бути будь-який громадянин, якому на момент проведення Акції вже виповнилося 18 років та який виконав усі дії, необхідні для участі в Акції, зазначені в цих Правилах (далі – Учасник Акції або Учасники Акції).

3.2. Учасниками не визнаються і не мають права брати участь в Акції:

1) працівники та представники Організаторів, магазинів ТРЦ «KOMOD» та будь-яких інших компаній, які беруть участь в підготовці та проведенні Акції;

2) чоловік або дружина осіб, перелічених в підпункті 1) до п.3.2. цих Правил, а також їхні найближчі родичі (дитина, брат, сестра, батько, мати, дідусь, бабуся тощо);

3) особи, яким на момент проведення Акції не виповнилося 18 років;

4) особи, які не відповідають вимогам до Учасників Акції, не мають права на участь в Акції і отримання Сертифіката та подарунків від Партнерів Акції.

3.3. Щоб стати Учасником Акції, необхідно:

3.3.1. здійснити покупку в період з «01» липня 2021 року до «23» серпня 2021 року (не пізніше 16 год. 00 хв.), у магазинах ТРЦ «KOMOD» на суму від 500 грн (п’ятсот грн 00 коп.) одним чеком та зареєструвати чек (-и) в період з «01» липня 2021 року до «23» серпня 2021 року до 16 год. 00 хв. На один чек можна зареєструвати лише одну анкету.

3.3.2. Протягом періоду проведення Акції зареєструвати відповідний касовий або товарний чек, що підтверджує покупку в період проведення Акції, на сайті ТРЦ «KOMOD» (https://komod.in.ua) та заповнити Анкету Учасника Акції. Кожен чек підлягає реєстрації тільки один раз протягом періоду проведення Акції. Учасник Акції зобов'язаний зберігати зареєстрований касовий та/або товарний чек до Фіналу Акції та оформлення Сертифіката або отримання подарунків від Партнерів Акції.

3.3.3. Якщо Учасник Акції повертає придбаний товар, придбання якого дало йому право на участь в Акції, його реєстрація для участі в Акції не є дійсною.

3.3.4. Для реєстрації Учаснику Акції необхідно повністю заповнити офіційну реєстраційну форму на сайті ТРЦ «KOMOD» (https://komod.in.ua).

3.3.5. Кожен Учасник Акції може бути зареєстрований стільки разів, скільки чеків, відповідно до п. 3.3.1., буде зареєстровано на сайті ТРЦ «KOMOD».

Під час реєстрації Учасник Акції зобов'язується надавати тільки достовірні дані. Надання недостовірних даних може стати причиною відмови у подальшій участі в Акції та/або отриманні Сертифіката або подарунків від Партнерів Акції.

3.4. Щоб стати Фіналістом Акції, необхідно:

3.4.1.Виконати умови фінальної частини Рекламної Акції «Чемпіонат з шопінгу», яка відбудеться з 13 год. 00 хв. до 18 год. 00 хв. «28» серпня 2021 року на території ТРЦ «KOMOD».

3.4.2. Умови заключної частині Акції будуть оголошені Фіналістам в день Фіналу Акції.

3.4.3. Переможця Акції серед Фіналістів Акції обирає компетентне журі, яке складається з групи фахівців, що вирішують питання про присудження Сертифікату та інших подарунків від Партнерів Акції Переможцю та Фіналістам Акції в день Фіналу

 4. ПРАВА ТА ОБОВ'ЯЗКИ УЧАСНИКІВ РЕКЛАМНОЇ АКЦІЇ

4.1. Учасники та Фіналісти Акції зобов'язані дотримуватися всіх правил проведення Акції, що зазначені в цих Правилах проведення Рекламної Акції «Чемпіонат з шопінгу» в ТРЦ «KOMOD» .

4.2. Після закінчення Акції Організатори зобов'язані опублікувати інформацію про Переможця та Фіналістів Акції на сайті ТРЦ «KOMOD».

4.3. Організатори Акції зобов'язані виконати всі умови її проведення, в тому числі видати Переможцю Сертифікат до 18 год. 00 хв. «28» серпня 2021 року.

4.4. Учасник Акції має право отримати від Організаторів інформацію про умови проведення Акції відповідно до цих Правил.

4.5. Факт участі Учасника(-ів) в Акції означає, що всі Учасники погоджуються з цими Правилами та умовами проведення Рекламної Акції.

4.6. Учасники Акції, які отримали Сертифікат або Подарунки від Партнерів Акції, дають згоду:

- на проведення інтерв'ю про участь в Акції для розміщення його в засобах масової інформації, на радіо і телебаченні, у мережі Інтернет;

- на участь у фото- та відеозйомці (-ах) для виготовлення графічних матеріалів без отримання будь-якої винагороди.

Всі виключні права на такі інтерв'ю, фото-, відеозйомку і/або графічні матеріали належать Організатору 1.

Учасник Акції відмовляється від будь-яких прав на перевірку чи затвердження закінченого інформаційного продукту, у тому числі публікацій чи рекламних матеріалів, що містять його зображення, а так само на вимогу припинення публічного показу, відтворення чи розповсюдження матеріалів, що містять його зображення.

4.7. Організатори залишають за собою право не вступати в письмові переговори або інші контакти з Учасниками Акції, крім випадків, передбачених цими Правилами.

4.8. Оподаткування вартості придбаного Сертифіката та подарунків від Партнерів Акції проводиться відповідно до чинного законодавства України. Надалі Організатори Акції не несуть відповідальності стосовно зобов’язань Учасників Акції, що придбали Сертифікат або отримали подарунки від Партнерів Акції, щодо сплати податків.

5. ПОРЯДОК ОТРИМАННЯ ПРИЗІВ УЧАСНИКАМИ АКЦІЇ «Чемпіонат з шопінгу»

5.1. Придбати Сертифікат на шопінг та отримати подарунки від Партнерів Акції у межах проведення Фіналу Акції Організатором 1 та Організатором 2 після оголошення Переможців Акції, можна «28» серпня 2021 року о 13 год. 00 хв. за адресою: ТРЦ «KOMOD», місто Київ, вулиця Митрополита Андрея Шептицького, будинок 4-А.

5.2. Для проведення Фіналу Акції призначається журі в такому складі: представник Організатора 1 і Організатора 2.

Члени журі та ведучий Акції не мають права брати участь у Акції.

5.3. Порядок участі у Фіналі Акції «Чемпіонат з шопінгу» та отримання Сертифіката та інших подарунків від Партнерів Акції:

5.3.1. о 16 год. 00 хв. «23» серпня 2021 року способом випадкового вибору Фіналістів Акції за допомогою сервісу з генерування випадкових чисел https://www.random.org під час «Прямої трансляції» визначаються 6 (шість) Фіналістів  Акції «Чемпіонат з шопінгу»;

5.3.2. о 13 год. 00 хв. «28» серпня 2021 року визначається Фіналіст Акції «Чемпіонат з шопінгу» за допомогою компетентного журі після виконання умов Фіналу «Чемпіонату з шопінгу», який відбудеться на території ТРЦ «KOMOD»;

5.3.3. Ведучий або обрана ним особа після оголошення кожного ПІБ (прізвища, імена та по батькові) телефонує Фіналісту Акції під час «Прямої трансляції» та запрошує Учасника Акції до ТРЦ «KOMOD» для участі у Фіналі Акції «Чемпіонат з шопінгу».

5.3.4. Фіналіст Акції пред'являє документи, вказані в п. 2.7. цих Правил, для перевірки даних.

5.3.5. Організатори перевіряють, чи відповідають дані Фіналіста заповненій анкеті, та записують у протокол його паспортні дані.

5.3.6. У разі, якщо дані відповідають умовам Акції, Організатори оголошують Учасникам Акції, що вони здобули право участі у Фіналі Акції «Чемпіонат з шопінгу», який відбудеться на території ТРЦ «KOMOD» «28» серпня 2021 року о 13 год. 00 хв.

У разі, якщо будь-які дані не відповідають вимогам цих Правил, вихід Учасників Акції у Фінал Акції «Чемпіонат за шопінгу» анулюється та проводиться додатковий відбір Фіналістів.

5.4. Представники Організатора 1 та Організатора 2 мають право проводити фото- і відеозйомку Акції.

6. ПОРЯДОК ПРИДБАННЯ ТОВАРУ ЗА СЕРТИФІКАТОМ

Дії Переможця Акції, який виявив бажання використовувати Приз (Сертифікат) і дії Організаторів.

6.1. Дії Переможця, який отримав (придбав) Сертифікат:

6.1.1. Переможець вибирає бажаний товар на суму рівну або меншу/більшу від зазначеної в Сертифікаті в магазині «Polo Garage» у ТРЦ «KOMOD» в період з «28» серпня 2021 року до «01» лютого 2022 року.

7. ЗАКЛЮЧНІ ПОЛОЖЕННЯ

7.1. Факт участі в Акції означає, що всі її Учасники ознайомлені і повністю згодні з цими Правилами.

7.2. Учасники Акції інформуються про умови проведення Акції за допомогою розміщення відповідної інформації:

- на сайті ТРЦ «KOMOD»: https://komod.in.ua;

- посилання на сторінках ТРЦ «KOMOD» в соціальних мережах Facebook та Instagram;

- посилання в інших засобах масової інформації за вибором Організаторів Акції.

7.3. Організатори залишають за собою право в будь-який момент вносити зміни і доповнення до Правил проведення Рекламної Акції «Чемпіонат з шопінгу». Зміни та/або доповнення до цих Правил та умов Акції можливі у випадку їх затвердження Організаторами Акції та оприлюднення у тому ж порядку, що визначений для інформування про Правила та умови Акції. Такі зміни та доповнення набувають чинності з моменту їх опублікування, якщо інше не буде спеціально визначене змінами/доповненнями до цих Правил та їх умов.

Учасник Акції фактом реєстрації та участі в Акції дає свою згоду на збір, обробку та зберігання персональних даних, які надає Учасник Акції в ході її проведення, включно з внесенням таких даних до бази даних Організаторів Акції. Організатори Акції гарантують, що під час збору і подальшого використання отриманої інформації вони будуть дотримуватися всіх положень чинного законодавства України щодо захисту особистої інформації, а також застосовуватимуть всі доцільні запобіжні заходи стосовно зібраної інформації і надаватимуть її лише тим, хто має на це достатні законні підстави та у порядку, що відповідає вимогам чинного законодавства України.

7.4. Беручи участь в Акції, кожен Учасник Акції тим самим підтверджує свою згоду на використання та обробку відповідно до Закону України «Про захист персональних даних» персональних даних, будь-якої наданої Організаторам Акції інформації з маркетинговою та/або будь-якою іншою метою, методами, що не суперечать чинному законодавству України (у тому числі шляхом передачі третім особам), зокрема на безкоштовне використання його імені, прізвища, зображення (фотографії), інтерв'ю або інших матеріалів про нього з рекламною метою, у тому числі право публікації його імені і зображення (фотографії) у засобах масової інформації, будь-яких друкованих, аудіо- та відеоматеріалах, інтерв'ю зі ЗМІ без обмеження в території і терміну такого використання, і таке використання не компенсується (не оплачується) Організаторами Акції або третіми особами. Надання такої згоди також розглядається у розумінні ст. ст. 296, 307, 308 Цивільного Кодексу України.

7.5. Всі Учасники Акції, беручи в ній участь, погоджуються з цими Правилами та зобов’язуються дотримуватись і виконувати їх.

7.6. У випадку виникнення ситуацій, що допускають неоднозначне тлумачення цих Правил, і/або питань, не врегульованих цими Правилами, остаточне рішення приймають Організатори Акції відповідно до вимог чинного законодавства України. При цьому рішення Організаторів Акції є остаточним і не підлягає оскарженню.

7.7. Усі результати Акції остаточні й оскарженню не підлягають.

7.8. Беручи участь в Акції, тим самим Учасник Акції підтверджує факт ознайомлення з цими Правилами Акції і надає свою повну та безумовну згоду з ними. Порушення Учасником Акції цих Правил або відмова Учасника Акції від належного виконання цих Правил (в т.ч. механізму, порядку та строків проведення Акції та/або отримання Сертифіката) вважається відмовою Учасника Акції від участі в Акції та отримання Сертифіката, при цьому така особа не має права на одержання від Організаторів Акції будь-якої компенсації.

7.9. Організатори Акції не несуть відповідальності за достовірність наданої Учасниками Акції інформації щодо їх персональних даних; за технічні проблеми, пов’язані з передачею даних у процесі використання каналів зв’язку під час проведення Акції та обрання переможців Акції; невиконання (несвоєчасне виконання) Учасниками Акції своїх обов’язків, передбачених цими Правилами.

7.10. Організатори Акції не несуть відповідальності за невиконання зобов'язань, зазначених в цих Правилах, у разі настання форс-мажорних обставин, таких як стихійні лиха, пожежа, повінь, військові дії будь-якого характеру, блокади, карантин, суттєві зміни у чинному законодавстві України, що діють на території проведення Акції, інші непідвладні контролю з боку Організаторів обставини.

7.11. Організатори Акції не несуть відповідальність за невиконання зобов'язань, зазначених в цих Правилах, в тому числі стосовно призів Акції, передбачених цими Правилами, у разі, коли Учасник Акції, що здобув право на отримання такого призу, не звернувся за призом, а також у разі відсутності Учасника Акції чи неможливості зв’язатися з таким Учасником та повідомити про можливість отримання призу впродовж періоду проведення Акції або впродовж строку, передбаченого в цих Правилах. Призи надають Організатори Акції лише у разі виконання Учасником Акції, що здобув право на отримання призу, усіх вимог, передбачених цими Правилами.

10.05.2019
Від сьогодні ми розпочинаємо нову рубрику "Мода та стиль", в рамках якої будемо знайомити вас з останніми тенденціями у світі моди.
16.05.2019
Святкуймо та смакуймо разом! ТРЦ KOMOD зі смаком відзначить свій 12-й день народження! На честь цієї яскравої події ми влаштували інтерактивне гастрономічне свято, де кожен зможе відчути себе справжнім гурманом!
17.05.2019
Здається, що немає нічого простішого і чистішого, ніж білий колір, який можна офіційно назвати одним з головних трендів сезону весна-літо 2019 .
24.05.2019
Мода - річ дуже вибаглива. Проте, в рамках рубрики "Мода та стиль", ми поділимося декількома лайф хаками від Олени Голець - відомого українського дизайнера, засновниці брендів GOLETS і Dolcedonna, як бути стильною в сезоні весна - літо 2019!
24.05.2019
Розширюємо наші можливості для вашого коморту! Вже завтра, 25 травня, в ТРЦ KOMOD відбудеться урочисте відкриття магазину Vodafone.
05.06.2019
Тепер в кінотеатрі Multiplex Komоd батьки мають можливість подивитися кіно, не відволікаючись від своїх головних обов'язків. "Тихісеанси 0+" створені саме для дорослих, які мають дітей віком від 0 до 3 років.
26.07.2019
Комбінезони, фактично, стають гідною альтернативою сукні або костюма, коли для створення образу можна вибрати всього один елемент одягу.
28.07.2019
Колектив ТРЦ KOMOD щиро вітає з Днем працівника торгівлі усіх причетних! Бажаємо хорошого заробітку та успіхів у торгівлі, нехай ваші покупці завжди будуть усміхнені та вдячні, а партнери - доброзичливі!
31.07.2019
Творців бренду Marc & André безсумнівно надихає світ жіночої краси з його нескінченними інноваціями і відкриттями.
24.07.2019
ARGO - саме вони були тими, хто вперше привіз в Україну Lee & Wrangler. Компанія вже 28 років одягає українців в одяг найвідоміших брендів світу, і їм дуже подобається це робити.
19.07.2019
Зізнаємося чесно: всі ми хочемо, щоб наші аксесуари не тільки виконували свої функції, надійно захищаючи нас від шкідливих сонячних променів, але і виглядали стильно.
17.07.2019
Знайти людину, яка б жодного разу не чула про бренд Marks & Spencer, в наш час досить-таки складно. Адже, не так багато торгових мереж мають історію в понад 100 років, розповсюдженість по всьому світу і репутацію еталона англійської якості.
02.08.2019
Кольори на осінь зиму 2019-2020 варіюються від простих і складних до разюче різних і унікальних. Ця палітра контрастних відтінків народжує відчуття сили і впевненості, дозволяючи людині вибирати кольору, які найкраще відображають її настрій або індивідуальність
14.08.2019
Бренд Yves Rocher - це 60 років історії краси та відповідальності перед планетою.
09.08.2019
Цієї осені правити бал буде картатий візерунок у всіх його проявах - клітина займає лідируючу позицію серед принтів сезону осінь-зима 2019/2020.
21.08.2019
Brocard - найбільший оператор парфюмерно-косметичного ринку України в сегменті luxury. Саме з цього бренду в 1997 році почалася нова історія преміальної косметики і парфумерії у нашій країні.
23.08.2019
Серед модних тенденцій осінь-зима 2019 - 2020 шкіряний одяг займає одну з лідируючих позицій. У холодному сезоні дизайнери пропонують нам нові образи, в яких шкіра використовується не тільки, як основний матеріал, але також в комбінації з іншими.
28.08.2019
LUSH - міжнародна компанія, яка пишається тим, що пливе проти течії і підтримує групи, спільноти і кампанії, які борються проти тестування на тваринах, борються за рівні права для людей і захищають екологію.
04.09.2019
В японаХата День Народження - 15 років! І до цієї події ми підготували для вас неймовірно святкову пропозицію! Ми надаємо вам знижку на ВСЕ наше меню у розмірі 15%! А також у вас є можливість взяти участь у РОЗІГРАШІ наших подарункових сертифікатів!
25.10.2019
Раді повідомити, що в колі родини ТРЦ KOMOD з'явиться італійський сімейний ресторан Pesto cafe!
30.10.2019
Компанія Multiplex - один з піонерів кінотеатрального ринку в Україні.
01.11.2019
З радістю повідомляємо, що з 1 листопада 2019 р. на 2 поверсі нашого торгово-розважального центру почав працювати гардероб.
01.11.2019
Запрошуємо щонеділі на безкоштовні майстер-класи для дітей в PESTO CAFE, на яких твій малюк приготує улюблену страву, навчиться тонкощам італьйської кухні, цікаво та з користю проведе час, поринувши в творчий гастрономічний процес у ролі шеф-кухара.
06.11.2019
В основі успіху бренду Mango серед покупців єдність концепції розвитку бізнесу, команда, її реалізує, і власна логістика.
15.11.2019
Що ви робите 29 листопада? Правильна відповідь – святкуєте справжній Black Friday з ТРЦ KOMOD! Саме в цей день на вас чекають шалені знижки аж до 70% та ексклюзивні пропозиції від найулюбленіших брендів!
25.11.2019
Marks & Spencer подбав про ефектні та стильні образи, в яких ви виглядатимете вражаюче під час найяскравіших новорічних вечірок!
13.12.2019
Свято наближається, а з ним і подарунки! Саме час розширювати горизонти та відправлятися на новорічні шопогульки до ТРЦ KOMOD.
01.02.2020
Надихай, дивуй, кохай! День святого Валентина – найромантичніше свято, саме тому ТРЦ KOMOD запрошує всіх закоханих насолодитися відпочинком та виграти вечерю на двох в італійському ресторані Pesto cafe!
08.03.2020
Святкова програма, піаніст-віртуоз та розкішна подорож на двох!
02.06.2020
Друзі, у нас для вас гарна новина! У ТРЦ KOMOD відкрився італійський магазин «IMPERIAL», в якому ви може придбати ексклюзивний одяг італійських торгових марок.
03.09.2020
Відкриття фірмового італійського магазину Italia Passage
07.09.2020
Секрети вдалого шопінгу з Ярославою Резніковою в проекті KOMODEVERYDAY
03.11.2020
Вакансія в магазині ARGO в ТРЦ KOMOD +38 067 392 34 51
03.11.2020
В ТРЦ KOMOD Великі Знижки. З 27 до 29 листопада знижки до -70% в магазинах ТРЦ. Запрошуємо!
09.11.2020
Нова колекція в магазині Ostin
19.11.2020
Рекомендуємо дотримуватися соціальної дистанції, дезінфікувати руки та перебувати на території ТРЦ в захисній масці.
24.11.2020
Шановні гості, запрошуємо Вас на Black Friday до ТРЦ KOMOD на Лівобережній. 26 та 27 листопада в магазинах ТРЦ будуть знижки до -70%.
07.12.2020
Робіть покупки в будь-якому магазині ТРЦ KOMOD (крім супермаркету «Сільпо») на суму від 1000 грн, реєструйте чек на офіційному сайті ТРЦ в спеціальній формі та отримайте можливість виграти Сертифікат на шопінг на 10 000 грн в магазині «Polo Garage».
10.12.2020
Прем’єра року в ТРЦ KOMOD - "Диво-жінка 1984"
29.12.2020
Вітаємо переможців Акції "Сертифікат на шопінг в магазині Polo Garage" в ТРЦ KOMOD
29.12.2020
Новорічні подарунки в ТРЦ KOMOD
25.01.2021
ТРЦ KOMOD на Лівобережній та всі магазини працюють у звичному режимі з 25 січня. Запрошуємо на шопінг, на перегляд кінопрем'єр та смачну вечерю в ресторані Pesto Cafe.
01.02.2021
Отримай сертифікат на шопінг у магазині Yves Rocher
02.02.2021
Робіть покупки в будь-якому магазині ТРЦ KOMOD (крім супермаркету «Сільпо») на суму від 500 грн, реєструйте чек на офіційному сайті ТРЦ в спеціальній формі, наведеній нижче, та отримайте можливість виграти Сертифікат на шопінг на 5 000 грн в магазині «Yves Rocher».
15.02.2021
Цієї весни Marks & Spencer представляє новий концепт деніму, адже повсякденний комфорт стає важливим як ніколи.
19.02.2021
Знайомтеся із переможницею Акції у лютому, яка виграла 5000 грн. на косметику у магазині Yves Rocher. Мрії збуваються
22.02.2021
Lush Ukraine підготували для Вашої шкіри неймовірне частування. Нова ПРЕМІАЛЬНА маска для обличчя «РОЗКІШ СНУ».
16.03.2021
Зустрічаємо весну 2021 разом з O'STIN! Новий модний сезон весна-літо 2021 закликає оновлювати гардероб!
17.03.2021
Готуємо свої обличчя до довгих весняних прогулянок разом зі СВІЖИМИ масками для обличчя від @lushukraine, які наповнені цілющими інгредієнтами для глибокого очищення шкіри та надання їй тонусу і сяйва.
19.03.2021
Графік роботи ТРЦ у період локдауну
06.04.2021
Денім переживає справжній бум: яку б джинсову річ ви не вибрали сьогодні, вона точно буде актуальна.
07.06.2021
Нова колекція від улюбленого британського бренду Marks & Spencer надихає подивитись на літній одяг під новим кутом, адже в ній вдало поєднуються сучасні тренди.
02.07.2021
На першому поверсі ТРЦ KOMOD відкрився магазин товарів для тварин. Тут можна купити корм, іграшки та багато чого іншого
05.08.2021
Відкриття магазину Буква на 4 поверсі ТРЦ Komod на Лівобережній.
30.08.2021
Дякуємо партнерам та учасникам акції Чемпіонат з шопінгу в ТРЦ KOMOD на Лівобережній. Призовий фонд: 10 000 грн. на шопінг в магазині Polo Garage та подарунки від Yves Rocher.
17.09.2021
Цієї осені Marks & Spencer представляє новий концепт деніму, адже повсякденний комфорт стає важливим як ніколи
21.09.2021
Прем'єри тижня в кінотеатрі Multiplex у ТРЦ Komod на Лівобережній 4 поверх
23.09.2021
Із приходом осені культовий британський бренд Marks & Spencer презентує нову колекцію одягу
13.10.2021
Першим фільмом, що буде показаний в рамках програми проэкту стане картина Федеріко Фелліні “Солодке життя”. Стрічка знову вийде на нові екрани мовою оригіналу з українськими субтитрами вже 14 жовтня
05.11.2021
Купуйте одяг, взуття та аксесуари зі знижкою до -80% у період з 22.11 до 28.11 Відпочивайте у Pesto Cafe та слідкуйте за Акцією "Щасливі години" Також запрошуємо до кінотеатру Multiplex на круті прем'єри. Дізнавайтесь про
01.12.2021
24 та 25 грудня в ТРЦ KOMOD можна зробити фото з Сантою
21.12.2021
Графік роботи ТРЦ Komod у період свят
21.12.2021
24 и 25 декабря: подарки от Санта-Клауса и фирменное выступление Santa Band
22.12.2021
Найочікуваніші прем'єри та новинки
22.12.2021
"Допомога нужденним за будь-яких обставин – сутність Червоного Хреста. Продовжимо сторічну практику милосердя та допомоги!" - коментують представники Фонду
28.12.2021
Весело провели час із Сантою, діджеєм та джазовим музичним гуртом Santa Band
27.01.2022
Запрошуємо на приємний шопінг та нові колекції до ТРЦ KOMOD. Розваги: 12-14 лютого – стильна фотозона у формі крил на 1 поверсі. 14 лютого: виступ музиканта та фотосесія з 18.00.
02.02.2022
З нагоди відкриття, впродовж усього дня (4 ЛЮТОГО), замовляйте один, а другий отримуйте в подарунок: соковиті бургери, по домашньому смачні боули, і свіжо приготовлені роли! З 4 лютого на 4 поверсі ТРЦ - зона фудкорту!
07.02.2022
Зустрічай чудову новину від SRIBNA KRAINA! Амбасадором бренду стала яскрава, стильна, весела та креативна акторка Дар’я Петрожицька. З екранів та у житті вона випромінює чарівність і позитивну енергію. А її багатогранність і активність дивують та надихають.
08.02.2022
14 лютого на 3 поверсі ТРЦ відбудеться довгоочікуване відкриття – Carramel Студія засмаги. Запрошуємо позагорати, щоб підготуватися до літа
09.02.2022
Новий острівець дорогоцінних прикрас та аксесуарів Руаліді відкрився на 2 поверсі ТРЦ KOMOD на Лівобережній
16.02.2022
На 1 поверсі ТРЦ працює новий острівець з мобільними аксесуарами iDAYA
16.02.2022
Як ми святкували День Закоханих в ТРЦ KOMOD на Лівобережній
24.02.2022
Шановні Відвідувачі, з 24.02.2022 року магазини ТРЦ «КОМОD» тимчасово зачинено. Працюють: магазин «Сільпо», Аптека Доброго Дня та зоомагазин. Про відкриття магазинів ТРЦ буде повідомлено додатково. Миру вам і вашим сім‘ям!
21.03.2022
З 21.03 супермаркет «Сільпо» тимчасово не працює. Про його відкриття повідомимо додатково. Миру вам!
14.04.2022
Так-так. У попкорн-машинах вже крутиться найхрумкіший суперсирний та карамельний. В залах на вас чекають улюблені м'якенькі крісла та великий екран, який дозволить хоча б на декілька годин поринути у світ кінопригод та відволіктись. ⠀
14.04.2022
Довгоочікуване відкриття супермаркету Сільпо 15 квітня в ТРЦ Komod на Лівобережній. Режим роботи: 8.00 - 19.30 Працюємо заради вас та миру!
14.04.2022
Перелік магазинів: Сільпо Multiplex Polo Garage Банківське відділення ПУМБ ZooMarket Buddy LadyLike Airport UAmade
02.05.2022
Відкриття магазину дитячого одягу Funny Bunny. 4 поверх ТРЦ Komod на Лівобережній
02.05.2022
Студія з ремонту одягу у ТРЦ KOMOD відкрита. Запрошуємо!
02.05.2022
Запрошуємо до магазину Індустрія краси - 1 поверх ТРЦ KOMOD на Лівобережній
03.05.2022
Довгоочікуване відкриття магазину Butlers в ТРЦ KOMOD на Лівобережній. 4 поверх
12.05.2022
Таке бажане відкриття - магазин Marks&Spenser в ТРЦ Komod на Лівобережній. Запрошуємо на весняний шопінг
12.05.2022
Ще два грандіозні відкриття в ТРЦ Komod на Лівобережній. Запрошуємо на шопінг!
12.05.2022
Продажі квитків на «Бетмена» відкриті! ⠀ Прожектор у небі показує, що потрібно терміново купувати квитки на сайті та в застосунку Multiplex ⠀ Вже 12 травня Роберт Паттінсон одягне свій костюмчик і буде гамселити поганців на екранах Multiplex. А ще там буде неймовірна Зої Кравіц, Пінгвін, моторошний Ґотем та купа загадок ⠀
12.05.2022
Burger Sushi Point вже працює на 4 поверсі ТРЦ Komod на Лівобережній. Запрошуємо на смаколики
12.05.2022
Відкриття - книжковий магазин Буква! 4 поверх ТРЦ Komod на Лівобережній
24.05.2022
Магазин стильного жіночого одягу на 1 поверсі ТРЦ Komod відкрито
24.05.2022
Відкриття Масажного кабінету 4 поверх ТРЦ KOMOD на Лівобережній
24.05.2022
Відкриття кав'ярні Coffeelat 1 поверх ТРЦ KOMOD на Лівобережній
02.08.2022
Відкриття магазина Brocard
13.07.2022
Подарунки коханим можна купити в магазині Срібна Країна
19.07.2022
Довгоочікуване відкриття в ТРЦ Komod на Лівобережній - Зоомагазин Master ZOO
02.07.2022
Будинок Іграшок запрошує на шопінг
23.06.2022
Відкриття Pesto Cafe
15.07.2022
Довгоочікуване відкриття магазину ARGO
04.06.2022
Працює магазин жіночої спідньої білизни Єва
01.06.2022
Відкриття магазину Люксоптика
01.09.2022
Відкриття магазину 9 місяців на 4 поверсі ТРЦ KOMOD
10.12.2022
Збережіть цей номер телефону, щоб у вас була можливість дізнатися все, про деталі роботи ТРЦ Komod на Лівобережній. Ми працюємо
11.12.2022
Незважаючи на відсутність електроенергії в ТРЦ Komod на Лівобережній, сьогодні працюють наступні магазини: 1. SRIBNA Kraina 2. Imperial 3. Master ZOO 4. MUNCHEN 5. BROCARD 6. Індустрія Краси 7. Lady Like 8. ARGO 9. UА Made 10. Arya Home 11. AIRport 12. Wittchen 13. Люксоптика 14. Будинок Іграшок 15. ЄВА 16. Буква 17. ТВОРЧА КУХНЯ 18. BUTLERS 19. Funny Bunny
12.12.2022
При відсутності електроенергії у ТРЦ для вас працюють: 1 поверх BROCARD, Polo Garage, MUNCHEN, SRIBNA Kraina, Imperial, Master ZOO, Індустрія Краси, Lady Like, LUCKY, АМИ, ремонт одягу 2 поверх ARGO Center, UА Made, Arya Home, AIRport, Wittchen, Люксоптика, Будинок Іграшок 3 поверх ЄВА, Marc&Andre 4 поверх ТВОРЧА КУХНЯ, BUTLERS, Буква, Funny Bunny, Burger Sushi Point, салон краси Dikih Запрошуємо до ТРЦ Komod на Лівобережній
25.12.2022
Супермаркет Сільпо працює навіть за відсутності електроенергії. Запрошуємо до ТРЦ Komod на Лівобережній!
25.12.2022
Вітаємо з Різдвом Христовим! Мирного неба!
26.12.2022
Бажаємо вам щастя, успіхів та процвітання!
25.01.2023
Магазини в ТРЦ KOMOD чекають на вас навіть під час відключень електроенергії
01.04.2023
Робочий день подовжено!
27.04.2023
ТРЦ КОМОD взяв участь у благодійному аукціоні "Крила Перемоги"
15.12.2023
Друзі, вітайте у нашій дружній сім'ї ТРЦ KOMOD новенький магазин мережі MOYO.ua
26.10.2023
Зустрічайте нове відділення "Нова Пошта"
15.09.2023
Відчинені двері, відкорковане ігристе та відкриті серця чекають на вас у новому магазині Anabel Arto на 3 поверсі ТРЦ KOMOD
03.04.2023
Урочисте відкриття LC Waikiki
24.12.2023
Друзі, запам'ятовуйте, як ми працюємо на новорічні свята, та хутчіш забігайте за подарунками рідним та близьким!
13.06.2024
День батька – це чудова нагода висловити свою вдячність та любов до наших батьків. Цьогоріч День батька відзначається 16 червня, і це ідеальний час обрати щось особливе для найважливішої людини у вашому житті.