Про ТРЦ

ТРЦ KOMOD - місце для особливого шопінгу на Лівому березі Києва.

ТРЦ KOMOD пропонує своїм гостям оптимальний вибір магазинів провідних світових брендів та популярних українських виробників, смачні страви в затишних кафе, спеціальні пропозиції від супермаркету «Сільпо» та прем'єри фільмів в кінотеатрі Multiplex.

Приємний шопінг - це коли гість ТРЦ може здійснити всі своїбажання в одному місці, не витрачаючи зайвого часу. Саме в ТРЦ KOMOD кожен відвідувач може обрати одяг та взуття, парфумерію та прикраси, кожгалантерею та аксесуари, задовольнивши всі свої потреби!

Серед орендарів ТРЦ KOMOD: LC Waikiki, Argo, Butlers, Polo Garage, Munchen, Arya, Yves Rocher, Lush, «Будинок Іграшок», Imperial, Marc & Andre, Airport, UaMade, «Срібна Країна», «Люксоптика», «Буква», «Аптека Доброго дня» та інші.

Гурманів ТРЦ KOMOD запрошує в унікальний делікатесний супермаркет «Сільпо» - один з кращих супермаркетів, що працює відповідно до високих міжнародних стандартів якості та безпеки.

Кінотеатр Multiplex - це не просто кіно на великому екрані. Використовуючи новітні технології, Multiplex в ТРЦ KOMOD забезпечує гостям чудову акустику та багате зображення.

Насолодитися чудовою кухнею можна в італійському ресторані сімейного формату Pesto Cafe, взяти страви з собою в Burger Sushi Point та випити кави з десертами в Coffeelat.

На офіційному сайті ТРЦ KOMOD та на його сторінках в соціальних мережах Ви завжди можете знайти багато корисної та актуальної інформації.

#komodeveryday

Інфоцентр