Адміністрація

Торгово-розважальний центр KOMOD біля метро «Лівобережна» - це місце ОСОБЛИВИХ покупок і ОСОБЛИВОГО відпочинку. Зручне місце розташування на важливій столичної магістралі дозволяє легко дістатися до нього на автомобілі, метро або іншому громадському транспорті.

KOMOD пропонує Вам особливу мережа магазинів провідних світових брендів, смачні страви в затишних кафе високого класу і особливі пропозиції делікатесного супермаркету. Особливий шопінг - це коли Ви можете здійснити Ваші бажання в одному місці, не витрачаючи зайвого часу.

Вас чекають найвідоміші світові бренди. Одяг та взуття, прикраси та аксесуари, парфумерія та шкіргалантерея задовольнять будь-які Ваші запити! Особливе задоволення - це задоволення від смачних делікатесів для справжніх цінителів. KOMOD - це торговий центр, де виконуються всі Ваші гастрономічні мрії. Ви можете вгамувати свій апетит вишуканими стравами в кафе високого класу, з вікон яких відкривається прекрасна панорама Дніпра.

Справжніх гурманів запрошує унікальний делікатесний супермаркет особливих пропозицій. Особливе кіно - це кіно, яке наповнює Вас яскравими враженнями. KOMOD - це розважальний комплекс з сучасним чотирьохзальним кінотеатром, де Ви можете зустрітися зі своїми улюбленими кіногероями. KOMOD створений спеціально для Вас. Будьте впевнені: Вас тут ОСОБЛИВО чекають!

Інфоцентр
Заявка на співпрацю
Максимальний розмір файлу 1.6 MB