Реклама

Торгово-розважальний центр KOMOD біля метро «Лівобережна» - це місце ОСОБЛИВИХ покупок і особливо відпочинку. Зручне місце розташування на важливій Столичній магістралі дозволяє легко дістатися до нього на автомобілі, метро або іншому громадському транспорті.

KOMOD пропонує Вам особливу мережу магазинів провідних світових брендів, смачні страви в затишних кафе високого класу і особливі пропозиції делікатесного супермаркета. Особливий шопінг - це коли Ви можете здійснити Ваші бажання в одному місці, не витрачаючи зайвого часу.

Вас чекають найвідоміші світові бренди. Одяг та взуття, прикраси та аксесуари, парфумерія та шкіргалантерея задовольнять будь-які Ваші запити! Особливе задоволення - це задоволення від смачних делікатесів для справжніх цінителів. KOMOD - це торговий центр, де виконуються всі Ваші гастрономічні мрії. Ви можете втамувати свій апетит вишуканими стравами в кафе високого класу, з вікон яких відкривається прекрасна панорама Дніпра.

Справжніх гурманів запрошує делікатесний супермаркет особливих пропозицій. Особливе кіно - це кіно, яке наповнює Вас яскравими враженнями. KOMOD - це розважальний комплекс з сучасними Чотирьохзальний кінотеатр, де Ви можете зустрітися зі своїми улюбленими кіногерой. KOMOD створений спеціально для Вас. Будьте впевнені: Вас тут ОСОБЛИВО чекають!

Інфоцентр
Заявка на розміщення реклами
Максимальний розмір файлу 1.6 MB