НАСТРІЙ РОЗКВІТАЄ - ШОПІНГ НАДИХАЄ

08.03.2020

НАСТРІЙ РОЗКВІТАЄ - ШОПІНГ НАДИХАЄ

Святкова програма, піаніст-віртуоз та розкішна подорож на двох!

Ми оголошуємо 8 Березня Днем твого гарного настрою і знаємо, як точно його досягти!

ПЛАН ТАКИЙ:

• ти приходиш до ТРЦ «KOMOD» та одразу ж отримуєш приємний подарунок-комплімент від хостес;

• досхочу позуєш у тематичній фотозоні і забираєш миттєвий фотомагніт з яскравою світлиною, персональним побажанням та отримуєш позитивні емоції!;

• о 16:00 опиняєшся на 4-му поверсі, де ТРЦ «KOMOD» підготував особливий сюрприз – живий музичний концерт!

Саме для тебе виконуватиме композиції талановитий піаніст-віртуоз, новатор у жанрі симфонічного року, лауреат міжнародних фортепіанних конкурсів України, Чехії, Німеччини, Франції, Італії та Іспанії - Ярослав Олійник !

Звучить привабливо? А як щодо великих подарунків?

О 18:00 ТРЦ «KOMOD» влаштовує масштабний розіграш, де головний приз – це захоплива подорож на двох до ОАЕ від «Coral Travel» Турагентства!

Взяти участь у розіграші неймовірно легко:

• потіш себе шопінгом в ТРЦ «KOMOD» у період з 1 березня по 8 березня;

• збережи усі чеки номіналом від 1000 гривень;

• у Міжнародний день жіноцтва, 08.03.2020, зареєструй їх до 17:00, і все, - ти у грі!

Випробуй свою удачу, розважся з друзями та близькими, заряджайся весняним натхненням і радістю разом з ТРЦ «KOMOD»! Ми чекаємо саме на тебе!


Правила участі у розіграші «Настрій розквітає – шопінг надихає!».

1. Своїм підписом Ви підтверджуєте, що Вам виповнилось 18 років і що Ви погоджуєтесь з умовами Розіграшу.

2. Для того, щоб взяти участь у Розіграші «Настрій розквітає – шопінг надихає!», Вам потрібно зробити покупку в ТРЦ «KOMOD» на суму від 1000 гривень і більше (одним чеком) у період з 1 березня по 8 березня 2020 року та заповнили Анкету. У Розіграші не беруть участь чеки з відділень банків та супермаркету «Сільпо», які розташовані у ТРЦ «KOMOD».

3. Для участі у Розіграші повністю та розбірливо заповніть Анкету учасника та зареєструйте її в уповноваженого представника ТРЦ «KOMOD» на інформаційній стійці, що знаходиться на 1 поверсі ТРЦ «KOMOD» (стійка Go-Go).

4. На кожен чек від 1000 гривень і більше Ви маєте право отримати лише одну Анкету учасника та бути учасником Розіграшу «Настрій розквітає – шопінг надихає!», фінал якого відбудеться 8 березня 2020 року о 18:00 на першому поверсі ТРЦ KOMOD.

5. В момент отримання виграшу при собі необхідно мати анкету учасника і чек, який засвідчує покупку товару або послуги в ТРЦ «KOMOD».

6. Всі матеріали, отримані під час Розіграшу, стають власністю Організаторів і не повертаються (наприклад, фотографії, відеоматеріали та ін.).

7. Організатор залишає за собою право на використання інформації, наданої в Анкетах учасника, без спеціального узгодження з учасниками Розіграшу і без надання грошової або іншої винагороди учаснику.

8. Беручи участь у Розіграші, кожен Учасник Розіграшу підтверджує, що ознайомлений з правами щодо використання його персональних даних, крім того, факт добровільного надання персональних даних автоматично підтверджує згоду на їх обробку Організатором/Виконавцем розіграшу на свій розсуд будь-якими способами з маркетинговою та/або будь-якою іншою метою, що не суперечить законодавству України.

9. Учасник Розіграшу, беручі участь у Розіграші, підтверджує свою згоду на включення його персональних даних Організатора Розіграшу.

10. Співробітники ТРЦ «KOMOD» і організатори Розіграшу, члени їхніх сімей, власники та співробітники магазинів, розташованих в ТРЦ «KOMOD», у Розіграші не беруть участі

11. Партнер розіграшу, що надає Приз є Coraltravel турагентство, що знаходиться за адресою м. Київ вул. Митрополіта Андрея Шептицького 4 А,  ТРЦ «KOMOD», діяльність якої здійснюється ФОП Грицай Анна Михайлівна.

 

Приз та порядок його отримання:

Призом розіграшу є:

Сертифікат номіналом 20 000,00. (двадцять тисяч гривень 00 копійок) грн. на подорож до ОАЕ на 4дні від партнера Акції Coraltravel Турагентство (ФОП Грицай Анна Михайлівна м.Київ вул. М.А. Шептицького 4 А ТРЦ «KOMOD»).

 

Важливо:

Переможець розіграшу повинен активувати (вибрати та оформити тур) Сертифікат від партнера розіграшу Coraltravel Турагентство у офісі, що знаходиться на першому поверсі ТРЦ КОМОD до 07 травня 2020 року. Переможець розіграшу обирає дату проведення туру із запропонованих Coraltravel турагентством дат.

Цей сертифікат діє лише в офісі партнера розіграшу Coraltravel Турагентство за адресою: м.Київ вул. М.А. Шептицького 4 А ТРЦ «KOMOD» 1-й поверх.

Сертифікат номіналом 20 000,00 грн. (двадцять тисяч гривень 00 копійок) грн. на подорож до ОАЕ від партнера розіграшу Coraltravel турагентство (подорож до ОАЕ можна обрати та оформити виключно із турів, які організовуються Coraltravel Турагентство за адресою: м. Київ вул. Митрополіта Андрея Шептицького, 4 А ТРЦ «KOMOD», 1-й поверх).

У випадку, якщо вартість обраного Переможцем туру більша за суму сертифікату, Переможець розіграшу зобов’язаний доплатити необхідну частину коштів.

У випадку, якщо вартість туру менша за суму сертифікату, то еквівалент невитраченої суми сертифікату Переможцю розіграшу не компенсується останньому у грошовій формі.

Номінал сертифікату покриває виключно послуги авіаперельоту, трансфер та проживання, які організовує безпосередньо партнер розіграшу Coraltravel Турагентство за адресою: м.Київ вул. Митрополіта Андрея Шептицького 4 А, ТРЦ «KOMOD», 1-й поверх.

Сертифікат є іменним. Переможець розіграшу не має права передавати сертифікат третім особам.

Обмін сертифікату на грошові кошти, а також повернення коштів за сертифікат не здійснюється.

У випадку втрати – сертифікат не поновлюється.

Переможець розіграшу та супроводжуючі його особи зобов’язані мати документи, які надають їм право на виїзд за кордон згідно обраного туру (країна та період подорожі).

*Під Призом партнера розіграшу від турагенції Coraltravel Турагентство мається на увазі можливість придбати за 1,00 грн. сертифікат номіналом 20000,00. (двадцять тисяч гривень 00 копійок) грн. на подорож від партнера розіграшу Coraltravel Турагентство ФОП Грицай Анна Михайлівна м. Київ вул. Митрополіта Андрея Шептицького 4 А, ТРЦ «KOMOD», 1-й поверх), для чого переможець розіграшу повинен надати свої паспортні та контактні дані, а також зробити фотографію із Призом одразу після розіграшу (фото робить представник турагенції Coraltravel турагентство або представник Організатора чи Виконавець).

Виграти (отримати) Приз може виключно той Учасник розіграшу, який присутній на розіграші Призу в місці, у час та дату, що передбачені цими Правилами.

10.05.2019
Від сьогодні ми розпочинаємо нову рубрику "Мода та стиль", в рамках якої будемо знайомити вас з останніми тенденціями у світі моди.
16.05.2019
Святкуймо та смакуймо разом! ТРЦ KOMOD зі смаком відзначить свій 12-й день народження! На честь цієї яскравої події ми влаштували інтерактивне гастрономічне свято, де кожен зможе відчути себе справжнім гурманом!
17.05.2019
Здається, що немає нічого простішого і чистішого, ніж білий колір, який можна офіційно назвати одним з головних трендів сезону весна-літо 2019 .
24.05.2019
Мода - річ дуже вибаглива. Проте, в рамках рубрики "Мода та стиль", ми поділимося декількома лайф хаками від Олени Голець - відомого українського дизайнера, засновниці брендів GOLETS і Dolcedonna, як бути стильною в сезоні весна - літо 2019!
24.05.2019
Розширюємо наші можливості для вашого коморту! Вже завтра, 25 травня, в ТРЦ KOMOD відбудеться урочисте відкриття магазину Vodafone.
05.06.2019
Тепер в кінотеатрі Multiplex Komоd батьки мають можливість подивитися кіно, не відволікаючись від своїх головних обов'язків. "Тихісеанси 0+" створені саме для дорослих, які мають дітей віком від 0 до 3 років.
26.07.2019
Комбінезони, фактично, стають гідною альтернативою сукні або костюма, коли для створення образу можна вибрати всього один елемент одягу.
28.07.2019
Колектив ТРЦ KOMOD щиро вітає з Днем працівника торгівлі усіх причетних! Бажаємо хорошого заробітку та успіхів у торгівлі, нехай ваші покупці завжди будуть усміхнені та вдячні, а партнери - доброзичливі!
31.07.2019
Творців бренду Marc & André безсумнівно надихає світ жіночої краси з його нескінченними інноваціями і відкриттями.
24.07.2019
ARGO - саме вони були тими, хто вперше привіз в Україну Lee & Wrangler. Компанія вже 28 років одягає українців в одяг найвідоміших брендів світу, і їм дуже подобається це робити.
19.07.2019
Зізнаємося чесно: всі ми хочемо, щоб наші аксесуари не тільки виконували свої функції, надійно захищаючи нас від шкідливих сонячних променів, але і виглядали стильно.
17.07.2019
Знайти людину, яка б жодного разу не чула про бренд Marks & Spencer, в наш час досить-таки складно. Адже, не так багато торгових мереж мають історію в понад 100 років, розповсюдженість по всьому світу і репутацію еталона англійської якості.
02.08.2019
Кольори на осінь зиму 2019-2020 варіюються від простих і складних до разюче різних і унікальних. Ця палітра контрастних відтінків народжує відчуття сили і впевненості, дозволяючи людині вибирати кольору, які найкраще відображають її настрій або індивідуальність
14.08.2019
Бренд Yves Rocher - це 60 років історії краси та відповідальності перед планетою.
09.08.2019
Цієї осені правити бал буде картатий візерунок у всіх його проявах - клітина займає лідируючу позицію серед принтів сезону осінь-зима 2019/2020.
21.08.2019
Brocard - найбільший оператор парфюмерно-косметичного ринку України в сегменті luxury. Саме з цього бренду в 1997 році почалася нова історія преміальної косметики і парфумерії у нашій країні.
23.08.2019
Серед модних тенденцій осінь-зима 2019 - 2020 шкіряний одяг займає одну з лідируючих позицій. У холодному сезоні дизайнери пропонують нам нові образи, в яких шкіра використовується не тільки, як основний матеріал, але також в комбінації з іншими.
28.08.2019
LUSH - міжнародна компанія, яка пишається тим, що пливе проти течії і підтримує групи, спільноти і кампанії, які борються проти тестування на тваринах, борються за рівні права для людей і захищають екологію.
04.09.2019
В японаХата День Народження - 15 років! І до цієї події ми підготували для вас неймовірно святкову пропозицію! Ми надаємо вам знижку на ВСЕ наше меню у розмірі 15%! А також у вас є можливість взяти участь у РОЗІГРАШІ наших подарункових сертифікатів!
25.10.2019
Раді повідомити, що в колі родини ТРЦ KOMOD з'явиться італійський сімейний ресторан Pesto cafe!
30.10.2019
Компанія Multiplex - один з піонерів кінотеатрального ринку в Україні.
01.11.2019
З радістю повідомляємо, що з 1 листопада 2019 р. на 2 поверсі нашого торгово-розважального центру почав працювати гардероб.
01.11.2019
Запрошуємо щонеділі на безкоштовні майстер-класи для дітей в PESTO CAFE, на яких твій малюк приготує улюблену страву, навчиться тонкощам італьйської кухні, цікаво та з користю проведе час, поринувши в творчий гастрономічний процес у ролі шеф-кухара.
06.11.2019
В основі успіху бренду Mango серед покупців єдність концепції розвитку бізнесу, команда, її реалізує, і власна логістика.
15.11.2019
Що ви робите 29 листопада? Правильна відповідь – святкуєте справжній Black Friday з ТРЦ KOMOD! Саме в цей день на вас чекають шалені знижки аж до 70% та ексклюзивні пропозиції від найулюбленіших брендів!
25.11.2019
Marks & Spencer подбав про ефектні та стильні образи, в яких ви виглядатимете вражаюче під час найяскравіших новорічних вечірок!
13.12.2019
Свято наближається, а з ним і подарунки! Саме час розширювати горизонти та відправлятися на новорічні шопогульки до ТРЦ KOMOD.
24.12.2019
Шановні відвідувачі, поспішаємо повідомити графік роботи ТРЦ KOMOD в святкові дні!
01.02.2020
Надихай, дивуй, кохай! День святого Валентина – найромантичніше свято, саме тому ТРЦ KOMOD запрошує всіх закоханих насолодитися відпочинком та виграти вечерю на двох в італійському ресторані Pesto cafe!
16.03.2020
Шановні відвідувачі! Звертаємо вашу увагу на те, що починаючи з 17 березня 2020 року до 11 травня 2020 року торгівельні заклади та магазини ТРЦ KOMOD тимчасово призупиняють свою роботу.
30.05.2020
ТРЦ KOMOD гостинно відчиняє двері для відвідувачів!
02.06.2020
Друзі, у нас для вас гарна новина! У ТРЦ KOMOD відкрився італійський магазин «IMPERIAL», в якому ви може придбати ексклюзивний одяг італійських торгових марок.
03.09.2020
Відкриття фірмового італійського магазину Italia Passage
07.09.2020
Секрети вдалого шопінгу з Ярославою Резніковою в проекті KOMODEVERYDAY