Про ТРЦ

ТРЦ «KOMOD» - затишний простір для шопінгу та відпочинку на Лівому березі Києва.

ТРЦ «KOMOD» пропонує своїм гостям оптимальний вибір магазинів провідних світових брендів та популярних українських виробників, смачні страви в затишних кафе, спеціальні пропозиції від супермаркету «Сільпо» та прем'єри фільмів в кінотеатрі Multiplex.

Приємний шопінг - це коли гість ТРЦ може здійснити всі свої бажання в одному місці, не витрачаючи зайвого часу. Саме в ТРЦ «KOMOD» кожен відвідувач може обрати одяг та взуття, парфумерію та прикраси, кожгалантерею та аксесуари, задовольнивши всі свої потреби!

Серед орендарів ТРЦ «KOMOD»: Marks & Spencer, Argo, Polo Garage, Rieker, Brocard, Yves Rocher, Lush, «Будинок Іграшок», Butlers, Imperial, Italia Passage, Marc & Andre, Airport, Ostin, «9 місяців», UaMade, «Золотий Вік», «Срібна Країна», «Люксоптика», «Аптека Доброго дня» та інші.

Гурманів ТРЦ «KOMOD» запрошує в унікальний делікатесний супермаркет «Сільпо» - один з кращих супермаркетів, що працює відповідно до високих міжнародних стандартів якості та безпеки.

Кінотеатр Multiplex - це не просто кіно на великому екрані. Використовуючи новітні технології, Multiplex в ТРЦ «KOMOD» забезпечує гостям чудову акустику, багате зображення.

Насолодитися чудовою кухнею можна в італійському ресторані сімейного формату Pesto Cafe, провести час з друзями в суші-барі «ЯпонаХата», взяти страви на виніс в Salad bar та випити кави з десертами в Coffeelat та Шоколаднице.

На офіційному сайті ТРЦ «KOMOD» та на його сторінках в соціальних мережах Ви завжди можете знайти багато корисної та актуальної інформації про акції та знижки.

#komodeveryday

Адміністрація