Про ТРЦ

ТРЦ «KOMOD» - місце для особливого шопінгу на Лівому березі Києва.

ТРЦ «KOMOD» пропонує своїм гостям оптимальний вибір магазинівпровідних світових брендів та популярних українських виробників, смачні стравив затишних кафе, спеціальні пропозиції від супермаркету «Сільпо» та прем'єрифільмів в кінотеатрі Multiplex.

Приємний шопінг - це коли гість ТРЦ може здійснити всі своїбажання в одному місці, не витрачаючи зайвого часу. Саме в ТРЦ «KOMOD» коженвідвідувач може обрати одяг та взуття, парфумерію та прикраси, кожгалантерею тааксесуари, задовольнивши всі свої потреби!

Серед орендарів ТРЦ «KOMOD»: Marks & Spencer, Argo, PoloGarage, Antonio Biaggi, Rieker, Brocard, Yves Rocher, Lush,«Будинок Іграшок», Butlers, Imperial, Italia Passage, Marc & Andre,Airport, Ostin, «9 місяців», UaMade, «Золотий Вік», «Срібна Країна»,«Люксоптика», «Буква», «Аптека Доброго дня» та інші.

Гурманів ТРЦ «KOMOD» запрошує в унікальний делікатеснийсупермаркет «Сільпо» - один з кращих супермаркетів, що працює відповідно довисоких міжнародних стандартів якості та безпеки.

Кінотеатр Multiplex - це не просто кіно на великому екрані.Використовуючи новітні технології, Multiplex в ТРЦ «KOMOD» забезпечує гостямчудову акустику та  багате зображення.

Насолодитися чудовою кухнею можна в італійському ресторанісімейного формату Pesto Cafe, взяти страви на виніс в Salad bar та випити кавиз десертами в Coffeelat.

На офіційному сайті ТРЦ «KOMOD» та на його сторінках всоціальних мережах Ви завжди можете знайти багато корисної та актуальноїінформації.

#komodeveryday

Адміністрація