Арт-побачення у ТРЦ KOMOD

03.02.2020
14.02.2020
image
Поділитись:

Надихай, дивуй, кохай! Зроби цей день особливим та запроси свою кохану людину на Арт-побачення у ТРЦ KOMOD.

Саме цього дня, 14 лютого, кожна закохана пара зможе сфотографуватися у святковій фотозоні, створити спільну історію кохання у художника-шаржиста, послухати живу музику та взяти участь у розіграші подарунків для ідеального побачення:

1. Арт-побачення у Творчій кухні для створення спільного шедевру

2. Квитки у кінотеатр Multiplex

3. Квитки на вистави в театр Драми і комедії на Лівому березі

4. Головний подарунок - романтична вечеря на двох в італійському ресторані Pesto cafe

Щасливчиками зможуть стати закохані, які у період з 7 до 14 лютого здійснять покупку в магазинах ТРЦ КOMOD на суму від 1 000 грн, зареєструють чек і залишать його у лототроні.

14 лютого о 19:00 ми розіграємо подарунки серед усіх закоханих.

Початок святкової програми о 17:00.

Заряджайтеся гарним настроєм та проведіть це свято з коханою людиною

Детальна інформація на сайті: www.komod.in.ua


Правила участі у розіграші «АРТ-побачення».

1. Своїм підписом Ви підтверджуєте, що Вам виповнилось 18 років і що Ви погоджуєтесь з умовами Розіграшу.

2. Для того, щоб взяти участь у Розіграші «Новорічні шопогульки»,  Вам потрібно зробити покупку в ТРЦ «KOMOD» на суму від 1000 гривень і більше (одним чеком)  у період з 7 лютого по 14 лютого 2020 року та заповнили Анкету. У Розіграші не беруть участь чеки з відділень банків та супермаркету «Сільпо», які розташовані у ТРЦ «KOMOD».

3. Для участі у Розіграші повністю та розбірливо заповніть Анкету учасника та зареєструйте її в уповноваженого представника ТРЦ «KOMOD» на інформаційній стійці, що знаходиться на

1 поверсі ТРЦ «KOMOD» (стійка Go-Go).

4. На кожен чек від 1000 гривень і більше Ви маєте право отримати лише одну Анкету учасника та бути учасником Розіграшу «АРТ-побачення»,  фінал якого відбудеться 7 лютого 2020 року о 19:00 на першому поверсі ТРЦ KOMOD.

5. В момент отримання виграшу при собі необхідно мати анкету учасника і чек, який засвідчує покупку товару або послуги в ТРЦ «KOMOD».

6. Всі матеріали, отримані під час Розіграшу, стають власністю Організаторів і не повертаються (наприклад, фотографії, відеоматеріали та ін.).

7. Організатор залишає за собою право на використання інформації, наданої в Анкетах учасника, без спеціального узгодження з учасниками Розіграшу і без надання грошової або іншої винагороди учаснику.

8. Беручи участь у Розіграші, кожен Учасник Розіграшу підтверджує, що ознайомлений з правами щодо використання його персональних даних, крім того, факт добровільного надання персональних даних автоматично підтверджує згоду на їх обробку Організатором/Виконавцем Акції на свій розсуд будь-якими способами з маркетинговою та/або будь-якою іншою метою, що не суперечить законодавству України.

9. Учасник Розіграшу, беручі участь у Розіграші, підтверджує свою згоду на включення його персональних даних Організатора Розіграшу.

10. Співробітники ТРЦ «KOMOD» і організатори Розіграшу, члени їхніх сімей, власники та співробітники магазинів, розташованих в ТРЦ «KOMOD», у Розіграші не беруть участі

Акції та події