Море ідей для канікул!

04.07.2019
29.07.2019
image
Поділитись:

Літні канікули у самому розпалі. Дітям вже стає нудно. «Будинок іграшок» знає, як побороти нудьгу — новою іграшкою, а краще одразу декількома.

Лише зараз більше ніж 700 найрізноманітніших іграшок зі знижкою до -30%. Чим не привід, щоб порадувати свою дитину улюбленою іграшкою! Впевнені, що ви знаєте, про що мріє ваш малюк. А якщо ні, то наші консультанти з радістю вам допоможуть.

Зробіть літо дитини ще більш барвистим та радісним! Ми готові допомогти й зібрали для вас море ідей подарунків! Побачити їх можна одразу під текстом Акції.

* Акція «Море ідей для канікул» діє в період з 04.07.2019 до 29.07.2019 в усіх магазинах мережі «Будинок іграшок» на території України, зокрема в інтернет-магазині bi.ua.

** Розмір знижки на перелік акційних товарів варіюється в діапазоні від 7% до 59%.

*** Розмір знижки на кожен акційний товар, Організатор / Виконавець визначає самостійно у встановленому діапазоні.

**** Усі ціни вказані у гривнях, включно з ПДВ, з урахуванням усіх знижок.

***** Знижки на зазначені товари не перетинаються з іншими акціями, що діють у мережі магазинів «Будинок іграшок» або на сайті bi.ua, а також зі знижкою, що передбачена Карткою лояльності.

****** У разі, якщо знижка складає неціле число, то вона округлюється у більший або менший бік, згідно з математичними правилами.

******* Кількість акційних товарів обмежена.

******** Організатор / Виконавець акції не відповідає за друкарські помилки та залишає за собою право на зміну умов акції.

********* Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від зображеного на рекламному матеріалі.


Акції та події