Оренда

Пропонуємо співпрацю з оренди торгових і офісних площ в ТРЦ «KOMOD».        

Пріоритет мають оператори, що володіють асортиментом відомих торгових марок і мають високу лояльність серед аудиторії відвідувачів торгового центру. Розглянемо пропозиції провідних операторів фастфуду.

Цікаві факти про ТРЦ «KOMOD»

 • Торговельно-розважальний центр «KOMOD» розташований на найбільшій транспортної артерії Лівобережжя-Броварському проспекті, в безпосередній близькості біля станції метро «Лівобережна» (червона гілка метрополітену), що визначає його успішне розташування як об'єкта торгівлі.
 • ТРЦ «KOMOD» є районним торговим центром, що надає широкий спектр товарів і послуг жителям Лівобережжя Києва.
 • Торгова зона ТРЦ представлена жителями Микільської Слобідки, Русанівки і Дарниці. Через розташування ТРЦ в місці скупчення великої кількості пішохідних і транспортних потоків, значну частку складають транзитні відвідувачі з інших районів столиці.
 • Основні сегменти аудиторії покупців ТРЦ представлені віковими категоріями 26-35 років (37%), до 25 років (31%), 36-45 років (24%).
 • Якірними орендарями ТРЦ «KOMOD» є: 4-х зальний кінотеатр мережі «Мультиплекс», делікатесний супермаркет «Сільпо», супермаркет одягу відомого англійського бренду Marks&Spencer. Саме ТРЦ «КОМОD» був обраний першим майданчиком для розвитку мережі даного бренду в Україні як зразковий торгово-розважальний центр, що відповідає всім міжнародним стандартам якості.
 • ТРЦ «КОМОD» є важливою і невід'ємною частиною однойменного торгово-офісного комплексу (загальною площею понад 35 тис. м. кв.), що обумовлює присутність активного рівномірного трафіку відвідувачів і в будні і у вихідні дні.
 • Незважаючи на відкриття в М. Києві нових торгових центрів, ТРЦ «KOMOD» більше 8 - и років є улюбленим місцем дозвілля і шопінгу для жителів торгової зони; його по праву вважають «родзинкою» серед торгових центрів лівого берега.
 • ТРЦ «КОМОD» є неодноразовим переможцем і номінантом премій у сфері торговельної нерухомості України, удостоєний нагороди «Підприємство Року» 2012.
 • ТРЦ «КОМОД» був відкритий 26 травня 2007 року, і названий на честь відкриття однойменної зірки КОМОD в сузір'ї Кассіопея (Catalogue UKRASTRO a 2.0 1425.01545598) перегляньте Сертифікат (скан).
 • Рітейлери і брокери відзначають високий професіоналізм Керуючої компанії ТРЦ «КОМОD», її готовність слухати і чути проблеми орендарів, доступність і відкритість новим партнерам-як запорука тривалої і плідної співпраці та мінімальної вакантності об'єкта (менше 1 %).
 • Вдале місце розташування, унікальний пул орендарів і затишний інтер'єр ТРЦ, дозволили створити неповторну по функціональності, затребуваності і привабливості атмосферу, яку відвідувачі та орендарі ТРЦ вважають основною конкурентною перевагою ТРЦ «КОМОD».
Інфоцентр
Заявка на оренду
1 м2
1000 м2
10 UAH
2000 UAH
Максимальний розмір файлу 1.6 MB